תחזוקה וניהול מבנים

חטיבת האחזקה בקבוצת קלינמור מעניקה שירותי אחזקה, תפעול וניהול מבנים למגדלי יוקרה, בנייני משרדים ומבנים מסחריים.
בין המגוון הרחב של שירותיה מעניקה הקבוצה ללקוחותיה את השירותים הבאים:

תחזוקה שוטפת וניהול המבנה

במסגרת תחזוקה שוטפת של מבנים נכללות פעולות רבות המבטיחות שימוש מיטבי במבנה ובמערכותיו. החברה אמונה על תחזוקה שוטפת, יומיומית ותכופה של המבנה על כל היבטיו ומערכותיו, לרבות טיפוח הגינה וסביבותיה (גינון), ניקיון (לובי, שטחים משותפים, מעליות, חדרי מדרגות, מסדרונות), טיפול במערכות הבניין השונות ותחזוקת כל בניין לפי צרכיו הייחודיים בהתחשב בשטחו הנרחב, ריבוי הקומות בו והמערכות הפועלות בו, תוך שימת לב לאופי המבנה ואספקת מעטפת שירותים נרחבת המותאמת אישית לכל מבנה בהתאם למאפייניו.

בין המערכות המתוחזקות על ידי חטיבת האחזקה – בין אם מדובר בבניייני מגורים, בבנייני מסחר, בבנייני תעשייה או בבנייני משרדים – נכללות מערכות כיבוי אש, מערכות מיזוג אוויר, מערכות חשמל, מעליות, מערכת מים, מערכות ביוב ואינסטלציה, מערכת גז וכדומה.

בהקשר של תחזוקת מבנה מעניקה חברת האחזקה מגוון שירותים המבטיחים שמירה על איכות, חזות ותפקוד המבנה. שירותים אלה, כוללים, בין היתר, תחזוקת מבנה – טיפוח ושדרוג המבנה – לרבות חזית, לובי וחללים משותפים; טיפול ותחזק של גג המבנה (הכנה לחורף, איטום), תחזוקת פתחים (חדרי מדרגות, חלונות, דלתות) ועוד.

תפעול וניהול

פעולות ניהול ותפעול של המבנה מצריכות המון השקעה והרבה יכולות ואמצעים מקצועיים.

במסגרת היבט זה מעניקים המומחים של חטיבת האחזקה את השירותים הבאים: גביית דמי וועד בית ותפעול, שירותי אבטחה ושמירה, התקשרות עם בעלי מקצוע וגורמים שונים, תחזוקת מערכות הסקה וחימום, תחזוקת משאבות לחץ, תחזוקת מערכות אבטחה ובקרה, הפעלת וניהול ספקי שירות חיצוניים, תחזוקת הבריכה וחדר הכושר – אם קיימים, טיפוח הגינה והשטחים המשותפים, תחזוקת החניון, תחזוקת מערכות השקייה, טיפול בהיבטים ביטוחיים של הבניין וניהול כוח האדם בבניין ועוד.

תחזוקת שבר – טיפול בבעיות ותיקון תקלות

מענה לצרכים ספציפיים המתעוררים וזמינים לטפל בכל בעיה שנתעוררה, תוך ביצוע תיקון של נזק או קלקול במבנה או במערכותיו, התקשרות עם ספקים חיצוניים ופיקוח וליווי של עבודות יזומות במבנה.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פניה בטופס: