שירותי ניקיון

תכנון עבודות הניקיון

סוף מעשה במחשבה תחילה. תהליך תכנון העבודה שמתבצע בחברתנו עם תחילת העבודה בפרויקט חדש כולל הגדרות ברורות של תהליכי העבודה והפעולות שיש לבצע באתר העבודה בהתאם לתנאי השטח והדרישות. התכנון משמש בסיס להדרכת העובדים, לפיקוח ולבקרה שוטפת.

מפרט משימות הניקיון

בהתאם לתנאי השטח, מבנה האתר והדרישות אנו מכינים מפרט משימות ניקיון הכולל את כל הפעולות והעבודות שיש לבצע, לפי סוג הפעילות המדוייק: מפרט משימות לשטחים ציבוריים, לשטחי פנים משרדים ומפרטים ספציפיים לעבודות מקצועיות שונות נעשים כל אחד בנפרד.

מפרט חומרי ניקוי וכלי עבודה

אנו מכינים מפרט חומרים וכלי עבודה כולל הקצאה כמותית חודשית בהתאם למפרטי הניקיון ובהתאם לסוגי המשטחים והריהוט באתר העבודה. כמו כן מוגדרים כלי העבודה הנדרשים, הציוד והמכונות המתאימות לצורך ביצוע העבודה. כל חומרי הניקוי בעלי תו תקן.

מפרט כוח אדם ותפקידים

על פי היקף העבודה והדרישות אנו מעריכים ומגדירים את שעות העבודה הנדרשות לצורך ביצוע העבודות ומגדירים מס' עובדים בכל משמרת לפי תפקידיהם ומקצועותיהם השונים. מפרט כוח האדם מהווה בסיס לגיוס העובדים והדרכתם.
כמו כן, אנו דואגים להחלפת העובדים ו/או למחליפים במקום העובדים הקבועים שיעדרו מהעבודה כתוצאה של חופשה, מחלה וכו'.

סדר יום עבודה לעובד

לכל עובד, כפי שהוגדר במפרט כוח האדם, אנו מכינים סדר יום עבודה המפרט את הפעולות והמשימות שעליו לבצע במהלך כל יום. באופן זה אנו מדריכים כל עובד כיצד לארגן את יום עבודתו כך שיספיק לבצע את כל המשימות והמטלות.

תוכנית עבודה יומית ושבועית

תוכנית העבודה מרכזת את כל הסעיפים שפורטו ומארגנת אותם בטבלאות שליטה ומעקב אחר ביצוע המשימות. בין יתר תוכניות העבודה נכללים פירוטי מחלקות לעובד, תכנון ומעקב משימות תקופתיות, תכנון ומשמרת ועוד.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פניה בטופס: