שירותי שמירה ואבטחה

קבוצת קלינמור בע”מ היא חברת אבטחה מנוסה.
החברה בענף מעסיקה כ- 800 מאבטחה ושומרים ברמות הכשרה שונות, המועסקים בתנאי העבודה הטובים ביותר ופרוסים בשישה סניפים מרכזיים ברחבי הארץ.

פעילות חברת מנוהל על ידי סגל ניהול בעל ניסיון מקצועי ומבצעי עשירים ומגוון הן בהיבט האבטחה והן בהיבט הארגונים.

החברה מספקת שירותי אבטחה ומעניקה את שירותיה לקשת רחבה של לקוחות בשלל תחומי פעילות – החל מבידוק בטחוני נקודתי ועד לתכנון, הקמה ותפעול מערכי אבטחה מורכבים בקרב חברות טכנולוגיה מובילות, מפעלי תעשייה, פיתוח מרכזי, מרכזים לוגיסטיים, מוסדות פיננסיים, מתחמי יוקרה ומתקנים רגישים – כל זאת בשילוב תשתית כח האדם, הידע המקצועי והאמצעים הטכנולוגיים שברשות החברה.

איכות, מחויבות ומקצועיות – של עובדי החברה ומנהליה, בכל הדרגים והתפקידים, מאפשרים לנו להיבחר כספק המועדף של מאות לקוחות אשר יתנו בנו ובשירותינו שנה אחר שנה.

הקבוצה מספקת שירותי אבטחה מגוונים ומשמעותיים.
שירותים אלה כלולים שומרים חמושים או לא חמושים. המטרה של חברת אבטחה היא שקט נפשי והגנה על ידי הרתעת פשיעה ומתן מענה לפרצות אבטחה.

חברת האבטחה ממלאת תפקיד מכריע בצמצום הפשיעה ושמירה על בטיחות בקהילה. על ידי הצבת אנשי אבטחה מיומנים וטכנולוגיות אבטחה מתקדמות, חברתינו יכולה לעזור בניעת פעולה פלילית ולהגיב במהירות לכל תקרית.

כוח אדם איכותי
היבט חשוב של שמירה חברתית הוא העובד הכשרתו והגיוס שלו.
המאבטחים חייבים להיות בעלי הכשרה בסיסית איך להתמודד עם מגוון מצבים, החל מתגובה ליורה פעיל ועד מתן שירות לקוחות.

בנוסף, חברת אבטחה חייבת לסנן בקפידה ולבדוק את הרקע של עובדיה, כדי לוודא שהם אמינים ומסוגלים להתמודד עם תחומי האחריות של התפקיד. חברתינו שואפת לתת ללקוחתי את השירות הטוב ביותר באמצעות הבנת צורכי הלקוח והתאמת הפתרונות לצרכים.

לקבלת הצעת מחיר השאירו פניה בטופס: